Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2017 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

До відома членів Громадської ради!

19.06.2018 | 08:59

20 червня 2018 року о 15.00 год. відбудеться чергове засідання Громадської ради при Бережанській районній державній адміністрації.

more...

Засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

18.06.2018 | 15:25

Під головуванням голови райдержадміністрації Ігора Гринкевича відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

more...

Підсумкове засідання оргкомітету з організації перепоховання останків тіл полеглих в боях на горі Лисоня

18.06.2018 | 14:44

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич провів підсумкове засідання оргкомітету з організації перепоховання останків тіл полеглих в боях на горі Лисоня у 1916 році ексгумованих у 2017 році. В ході засідання проаналізовано стан підготовки плану заходів з перезахоронення, дано відповідні доручення виконавцям.

more...

Відбулось засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії

18.06.2018 | 12:53

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.Зінчука відбулось засідання з надзвичайної протиепізоотичної комісії,  щодо оголошення с. Вільховець неблагополучним пунктом по сказу.

more...

Ігор Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді

18.06.2018 | 11:43

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій  голова облдержадміністрації Степан Барна.

На порядку денному розглянули питання:

more...

Голова РДА І.Гринкевич провів розширену нараду

18.06.2018 | 09:34

Голова райдержадміністрації І.Гринкевич провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

Під час наради начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Т.Нагірний проінформував присутніх про стан завершення посівної кампанії в районі, про роботу уповноважених осіб з прийому документів для призначення соціальних допомог інформував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації І.Соломко.

more...

Огляд земельних ділянок для створення індустріального парку

15.06.2018 | 15:14

Відбулась робоча зустріч в Бережанському районі за участю  голови районної державної адміністрації Ігора Гринкевича, Душана Кулка - експерта з питань залучення інвестицій Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми “U-LEAD з Європою”, Василя Федюка - радника з питань планування та координації регіонального розвитку Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми ,,U-LEAD з Європою”, Володимира Василевського – директора Установи “Агенція регіонального розвитку в Тернопільській області” та керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації та міської ради. Метою робочої поїздки був огляд земельних ділянок на території Бережанського району, потенційних для створення індустріального парку (Згідно Закону України “Про індустріальні парки” від 21 червня 2012 року№ 5018-VI).

more...

Ми вже заклали фундамент для нової системи охорони здоров’я – Президент медикам

15.06.2018 | 13:44

«За рік нам багато чого вдалося зробити. Наголошую, що це не є косметичні реформи, косметичні ремонти, а дуже важлива закладка нових фундаментальних паростків нової системи охорони здоров’я»,  - звернувся Президент Петро Порошенко до медиків під час урочистого заходу до Дня медичного працівника.

more...

Вшанували медичних працівників району

14.06.2018 | 16:44

В Бережанській школі мистецтв відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається щороку у третю неділю червня.
В урочистому зібранні та церемонії нагородження взяли участь голова райдержадміністрації І.Гринкевич, заступник голови районної ради Р.Висоцький, голова Саранчуківськуої ОТГ В. Петровський та заступник міського голови О.Захарків.

more...

Відбулося спільне засідання обласної та районної міжвідомчих робочих груп

14.06.2018 | 14:30

Під головуванням директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадима Боярського  та першого заступника голови райдержадміністрації  Віктора Зінчука відбулося спільне засідання обласної та районної міжвідомчих робочих груп з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема