Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

Опис : C:Documents and SettingsАдмінРабочий стол23.png

Опис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gifОпис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/ato.jpg

Графік виїздів робочої групи із проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо надання населенню субсидій на житлово – комунальні послуги за спрощеним порядком у Бережанському районі

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

«Вони тримають небо»

20.02.2017 | 08:15

17  лютого  вечір-реквієм «Вони тримають небо»  масово зібрав у залі районного будинку культури бережанців, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, які боролися за честь, правду і гідність  та загинули за Україну. Надзвичайно проникливо учні Бережанської школи №2 та їх наставники відобразили події, які відбувалися на Майдані, в столиці України 2013-2014 року. Події, які дали поштовх до дій по всій території держави.

more...

Кооператори району отримали магістральні труби та стартові крани до поливної системи

17.02.2017 | 15:04

Голова райдержадміністрації В.Петровський, голова районної ради В.Білик та начальник відділу агропромислового розвитку РДА Т.Нагірний вручили членам сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Бережанський край» магістральні труби та стартові крани до поливної системи. Дане устаткування закуплено за кошти виділені з районного бюджету на загальну суму 50 тис. грн..

more...

Соціальні нормативи наближено до реального споживання послуг

15.02.2017 | 16:41

Через завищені соціальні нормативи, які не відповідали реальному рівню споживання і не стимулювати громадян до економії енергоресурсів, держава в минулому опалювальному сезоні (2015-2016рр) «переплатила» по субсидіях більш як 14,5 млрд. гривень. Щоб виправити ситуацію, впровадити стимули до ощадливого споживання енергоресурсів, Уряд наблизив соціальні норми до фактичного споживання енергоносіїв українцями. Відповідне рішення зафіксоване у Постанові Кабінету Міністрів України №51.

more...

Вшанували учасників бойових дій в Афганістані

15.02.2017 | 12:15

З нагоди відзначення 28-ї річниці виведення військ  колишнього СРСР з Республіки Афганістан відбулася зустріч з учасниками бойових дій в Афганістані. Зі словами вдячності до воїнів-інтернаціоналістів звернулися голова районної державної адміністрації В. Петровський, голова районної ради В. Білик, заступник міського голови  О.Захарків.

more...

Степан Барна: Більше десяти послів різних країн відвідали наш захід

15.02.2017 | 08:37

Більше десяти послів різних країн світу відвідали презентацію краю «Благословенне Тернопілля». Про це заявив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.
«Я задоволений тим, що більше десяти послів різних країн світу відвідали наш захід. Задоволений тим, що тернополяни зібралися. І я вірю в те, що вони будуть так збиратися кожного року» - заявив Степан Барна.

more...

Відбулось призначення керівника структурного підрозділу

14.02.2017 | 15:38

Начальник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області, підполковник служби цивільного захисту Юрій Григорович, його заступник Олександр Вигонний та начальник Бережанського районного відділу Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області Тарас Калакура представили голові райдержадміністрації В. Петровському керівника структурного підрозділу – завідувача навчально-консультаційним пунктом м.Бережани Григорія Лехняка.

more...

В. Петровський взяв участь в он-лайн нараді

13.02.2017 | 12:02

Голова райдержадміністрації  В. Петровський  взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

more...

Голова райдержадміністрації В. Петровський провів розширену нараду

13.02.2017 | 10:51

Голова райдержадміністрації В. Петровський провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

В ході наради розглядалися питання:

more...

Громади Тернопільщини братимуть участь в покращенні якості надання медичних послуг

13.02.2017 | 08:37

У Тернопільській області розглядається можливість створення чотирьох госпітальних округів — у межах Бережанського, Кременецького, Тернопільського і Чортківського районів. Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук під час наради з головами об’єднаних територіальних громад.«Вже у березні планується запровадження електронного реєстру пацієнтів. Наразі вирішується питання програмного забезпечення, відтак перед головами адміністрацій та керівниками об’єднаних територіальних громад стоїть завдання забезпечити комп’ютерами та доступом до мережі Інтернет всіх без винятку сімейних лікарів. На території області їх налічується 555. Стовідсотково забезпечені фахівці у Заліщицькому районі та місті Тернополі», — зазначив Володимир Богайчук. 

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема