Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 Опис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gifОпис : http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/berezhanska/ua/topimg/ato.jpg

Графік виїздів робочої групи із проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо надання населенню субсидій на житлово – комунальні послуги за спрощеним порядком у Бережанському районі

Права і пільги для учасників АТО та членів їх сімей – підстави та порядок отримання, рекомендації, довідкова інформація


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

В Бережанському районі працюють волонтери міжнародної студентської організації АIESEC

20.07.2017 | 10:21

У вишкільно-патріотичному таборуванні учнівської молоді Бережанського району взяли участь волонтери міжнародної студентської організації АIESEC, які працюють в Бережанському районі з 17 по 22 липня 2017 року

more...

В. Петровський взяв участь в урочистому відкритті вишкільно - оздоровчого табору «Лисоня»

20.07.2017 | 08:28

19 липня голова райдержадміністрації В. Петровський взяв участь в урочистому відкритті вишкільно - оздоровчого табору «Лисоня» на хуторі Соколиця поблизу с.Саранчуки.

more...

В районі розпочався збір урожаю 2017 року

19.07.2017 | 16:22

В районі розпочався збір урожаю 2017 року. Станом на сьогоднішній день майже всі сільськогосподарські підприємства району включились до збирання зернових культур

more...

В. Петровський побував в наметовому вишкільно - оздоровчому таборі «Лисоня»

19.07.2017 | 10:06

Голова райдержадміністрації В. Петровський побував в наметовому вишкільно - оздоровчому таборі «Лисоня» на хуторі Соколиця.

more...

Голова РДА взяв участь в он-лайн нараді

17.07.2017 | 15:22

Голова райдержадміністрації  В. Петровський  взяв участь в он-лайн нараді, яку провів із керівниками райдержадміністрацій голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

more...

В. Петровський провів розширену нараду

17.07.2017 | 11:13

Голова райдержадміністрації В. Петровський провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

В ході наради розглядалися питання:

more...

Ліквідували аварійну будівлю

17.07.2017 | 09:05

На звернення сільського голови с.Саранчуки щодо оперативного реагування про сприяння у знесенні аварійного приміщення колишнього млина, за дорученням голови  райдержадміністрації В.Петровського, працівники районного відділу Управління ДСНС та лісомисливських господарств району знесли небезпечну будівлю.

more...

Президент передав 18 службових автомобілів для потреб тернопільської поліції

14.07.2017 | 15:30

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Тернопільської області взяв участь у церемонії передачі службових автомобілів групам реагування патрульної поліції районних відділів та відділень області.

«Дуже важливо, що порядок і безпеку будуть охороняти на наших вулицях підрозділи новітньої патрульної поліції», - сказав Петро Порошенко під час церемонії передачі автомобілів.

more...

Завдяки децентралізації у громад з'явилася можливість виділяти кошти на об'єкти охорони здоров'я – Президент

14.07.2017 | 15:00

Під час робочої поїздки до Тернопільської області Президент Петро Порошенко взяв участь у відкритті реконструйованого радіологічного корпусу з надбудовою під розміщення лабораторного комплексу та централізованої стерилізації КЗ ТОР «Тернопільська університетська лікарня».

more...

Восени відбудеться підвищення пенсій - Глава держави

14.07.2017 | 14:57

Президент Петро Порошенко наголосив на важливості продовження проведення реформ в Україні. Глава держави висловив переконання, що комплекс реформ, який було започатковано, – децентралізація, дерегуляція, судова, медична і освітня реформи – буде завершений.
«Вчора у першому читанні проголосована Пенсійна реформа. І я сподіваюсь, що уже восени ми вийдемо на позицію осучаснення і підвищення пенсій»,  - сказав Петро Порошенко під час робочої поїздки до Тернопільської області.

more...

Архів новин

  

 

Актуальна тема