Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

        

 

 

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2018 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг говорили під час он-лайн наради

18.10.2019 | 12:39

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/berezhanska/ua/186674/dscn7190.jpgПерший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук взяв участь у черговій он-лайн нараді, яку провів т.в.о. голови обласної державної адміністрації Іван Крисак.

Під час наради йшлося про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення.

В обговоренні вище зазначеного питання взяв участь начальник відділу  економічного розвитку РДА Володимир Урдейчук та заступник голови Саранчуківської ОТГ Іван Осадца.

more...

Засідання комісій з призначення і надання населенню житлових субсидій та з питань призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

18.10.2019 | 11:49

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/berezhanska/ua/186401/dscn4465.jpg

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук провів засідання комісій з призначення і надання населенню житлових субсидій та з питань призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Члени комісії розглянули  29 заяв  щодо призначення субсидій та 6 заяв  щодо призначення допомог. Розглянувши та проаналізувавши кожну заяву зокрема, прийняли рішення призначити субсидії 29-ом  громадянам та 6  заявникам  надати соціальні допомоги.

more...

Як Україні стати державою економічної демократії

18.10.2019 | 09:33

Шановні громадяни України! На президентських виборах 2019 року, з поміж іншого, ви проголосували за перезавантаження соціально-економічної системи України, за відмову від бюрократично-олігархічного ладу, за вирішення проблеми постійно зростаючих ризиків бідності, за зниження соціального розшарування між багатими та бідними, за викорінення беззаконня та правової незахищеності в сфері зайнятості та підприємництва, за вирішення проблеми доступності житла та якісних комунальних послуг, за реальну, а не імітаційну боротьбу із корупцією та розграбуванням національного багатства, за те, щоб життя в Україні стало осмисленим, насиченим и перспективним як для молодого, так і зрілого покоління.

У разі вашої зацікавленості в економічному розвитку адміністративної території за принципами народної економіки, пропонується залучатися до обговорення і напрацювання спільних пропозицій, а також питань, що потребують вирішення, за гіперпосиланням: https://www.facebook.com/102400504486810/posts/135617991165061?sfns=mo

more...

Земельна реформа врахує інтереси всіх сторін

17.10.2019 | 12:27

У Верховній Раді зареєстрували доповнений проект закону на основі урядового законопроекту про обіг земель сільськогосподарського значення, який враховує всі зауваження та побажання суспільства.
Парламентарі та Уряд знайшли компроміс із суспільством щодо найбільш проблемних та болючих моментів реформи – можливості купувати землю для іноземців та питання концентрації земель в одні руки.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук взяв участь в засіданні сесії районної ради

17.10.2019 | 10:21

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук взяв участь в засіданні 54-ї сесії районної ради, що відбулась 16 жовтня 2019 року у великому залі адмінбудинку районної ради. Під час засідання депутати заслухали: звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року, внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бережанського району на 2019 рік за І півріччя 2019 року, про внесення змін до районної програми підтримки та розвитку культури і мистецтва в Бережанському районі на 2019 рік та інше.

more...

Про проведення виборів в Нараївську сільську об’єднану територіальну громаду

16.10.2019 | 14:01

22 грудня 2019 року.відбудуться перші вибори депутатів в Нараївську сільську об’єднану територіальну громаду.

Найменування місцевих рад, що увійшли  до складу Нараївської  об’єднаної територіальної громади та візьмуть участь у виборах: Нараївська, Вербівська, Лапшинська, Курянівська, Підвисоцька, Рекшинська та Рогачинська сільська рада.

more...

У Тернополі вшанували Степана Бандеру (фото)

16.10.2019 | 12:12

Його ім’я стало символом боротьби за волю України. Степан Бандера – це герой ХХ століття, людина-легенда у літописі історії України.
У вівторок, 15 жовтня відбулися заходи із вшанування 60-ї річниці від Дня його загибелі. У Тернополі до пам’ятника Степана Бандери поклали квіти та відправили поминальну панахиду. Вшановували патріота представники влади, працівники облдержадміністрації, студенти та усі ті, хто поділяє переконання цієї людини і сьогодні.

more...

Уродженці Тернопільщини отримали відзнаки «Лицарський Хрест Добровольця» (фото)

16.10.2019 | 09:04

Урочисте вшанування добровольців Тернопільщини та нагородження орденом «Лицарський хрест добровольця» (3-ом — посмертно і 17-ом — прижиттєво) відбулося 14 жовтня під час першої церемонії «Доброволець Тернопільщини».  Захід у Тернопільському академічному обласному драмтеатрі ім. Т.Г. Шевченка відвідали  військові, члени їхніх сімей, волонтери, представники влади. Для присутніх презентували відеоролики про кожного добровольця.

more...

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук провів розширену нараду

15.10.2019 | 14:33

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук провів розширену нараду з начальниками управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації.

Під час наради обговорили питання: про стан виконавської дисципліни в управліннях і відділах райдержадміністрації, про стан будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини, про готовність житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року.

more...

У Тернополі презентували проєкт на оздоровлення економіки України (фото)

15.10.2019 | 12:41

Зустріч з офіційними представниками делегації Першого всеукраїнського громадського бізнес-конгресу «Разом – ми можемо все!» з питань презентації міжнародного грантового проєкту «IMTD» «Програма оздоровлення економіки в усіх регіонах України» пройшла в ТОДА у п’ятницю, 11 жовтня. Презентував її Голова Правління СТ «Ай.Ем.Ті.Ді – ІНТЕРНЕШНЛ» Роман Бендас. Також на зустрічі був присутній т.в.о. голови облдержадміністрації Іван Крисак, заступник голови ТОДА Ігор Вонс, представники бізнесу Тернопільщини.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема