Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

        

 

 

Звіт голови Бережанської районної державної адміністрації за 2018 рік

 

 


На Бережанщині відкрили рахунок для допомоги військовим

Кожен мешканець Бережанщини може допомогти справі оборони України, переказавши кошти на благодійний рахунок. Усі кошти підуть на допомогу Збройним силам України та для потреб часткової мобілізації.
Реквізити для перерахування коштів


30.11.-0001 | 00:00
more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулося засіданні 56-ї сесії районної ради

06.12.2019 | 12:16

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук взяв участь в засіданні 56-ї сесії районної ради. На засіданні сесії було заслухано звіт голови районної ради  про його діяльність  за звітний період, внесено зміни до районного бюджету на 2019 рік, надано згоду на передачу майна на баланс районному комунальному некомерційному підприємству «Бережанська центральна районна лікарня», та прийняли відповідне рішення  про оплату за навчання у Жуківській державній музичній школі.

more...

Про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг йшлося під час відео-наради

06.12.2019 | 12:07

Відбулася чергова он-лайн нарада,  яку провів перший заступник голови обласної державної адміністрації Іван Крисак.

Під час наради йшлося про стан експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення. Начальник відділу  економічного розвитку РДА Володимир Урдейчук та керівник ТОВ «БМБУД» Нестор Колодка взяли участь в обговоренні  вище зазначеного питання.

more...

Щиро вітаємо військовослужбовців з Днем Збройних Сил України!

06.12.2019 | 09:44

День Збройних  Сил України -  це свято тих, хто обрав своєю професією  стояти на сторожі рідної землі та захищати її від ворогів.

Це свято хоробрих військовослужбовців, які щодня щиро, вірою і правдою  служать українському народові та завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається  суверенною незалежною державою.

more...

5 грудня – Міжнародний день волонтера

05.12.2019 | 09:28

Від початку Революції Гідності волонтерський рух в Україні став потужною силою, яка сьогодні об’єднує  тисячі українців в усьому світі.

Від початку війни на  сході волонтерський рух в Україні став без перебільшення світовим відкриттям. Сьогодні це один із символів віри та  незламності духу нашого народу.

more...

На захисті прав дітей

04.12.2019 | 11:56

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Зінчука відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії розглянули питання щодо надання згоди дитині, позбавленій батьківського піклування, на розпорядження грошовими коштами , що внесені іншими особами у фінансову установу на її ім’я   та про  надання дозволу на вчинення правочину .

more...

Про безпеку дорожнього руху на автомобільному транспорті в області йшлося під час відео-наради

03.12.2019 | 15:52

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук взяв участь у відео-нараді, на якій обговорювали питання безпеки дорожнього руху на автомобільному транспорті в області.

more...

Сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Актуальні питання по податковому законодавству» відбудеться в Бережанській Державній податковій інспекції Козівського управління Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області

03.12.2019 | 14:46

В четвер 5 грудня 2019 року   в Бережанській Державній податковій інспекції Козівського управління Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Актуальні питання по податковому законодавству».

На запитання громадян відповідатиме начальник Бережанської Державної податкової інспекції Козівського управління Головного управління ДПС у Тернопільській області  Бурштинська Надія Іванівна  за номером телефону      03548  (2-18-48).

more...

Обговорили питання фінансового стану бюджетних галузей району

03.12.2019 | 12:48

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Зінчук, спільно з головою районної ради Василем Біликом, провів чергову нараду з керівниками бюджетних галузей району.

Під час наради обговорювались питання про стан виплати заробітної плати працівникам  бюджетних установ району та завершення бюджетного 2019 року.

more...

Увага! Розпочався прийом заяв на отримання пільгових кредитів для придбання житла внутрішньо переміщеним особам, учасникам АТО та ООС

02.12.2019 | 15:20

Із 3 грудня 2019 року Тернопільським регіональним управлінням Державної спеціалізованої фінансової установи „Державний  фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” розпочинається прийом заяв про намір отримати пільговий кредит під 3 відсотки річних на придбання житла від громадян — учасників проведення антитерористичної операції та/або операції Об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб.

more...

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

02.12.2019 | 15:17

Держгеокадастр оголосив тендер на виконання робіт із аерофотознімання території України, а також створення ортофотопланів і цифрової моделі рельєфу. Уся зібрана інформація стане в нагоді в рамках запуску земельної реформи — кадастри природних ресурсів і топографічні карти матимуть достовірні дані про території. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

more...

Архів новин

  

 

Анонси подій

Актуальна тема