Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуНаше сільгосппідприємство збирається реалізувати металобрухт, отриманий від ліквідованих основних засобів. Підкажіть, як будуть оподатковуватися ці операції податком на додану вартість?

 

Такі операції тимчасово звільнені від ПДВ, згідно п. 23 підрозділу 2 р. XX Податкового кодексу України до 01.01.14 р. а саме, операції з постачання відходів та брухту чорних і кольорових металів. Це стосується всіх платників ПДВ, бо звільнено саме операції з постачання металобрухту.

Під металобрухтом розуміють непридатні для прямого використання вироби або частини виробів, які за рішенням власника втратили експлуатаційну цінність унаслідок фізичного або морального зносу й містять у собі чорні або кольорові метали чи їх сплави, а також вироби з металу, що мають непоправний брак, залишки чорних і кольорових металів і їх сплавів.

При цьому пільга поширюється не на весь металобрухт, а тільки на той, що потрапив до Переліків відходів та брухту чорних і кольорових металів, які затверджено Постановою Кабінету Міністрів України. При постачанні відходів та брухту чорних і кольорових металів, які утворилися в такого платника внаслідок розбирання (демонтажу) ліквідованих основних фондів, розподіл податкового кредиту відповідно до правил зазначених в ст. 199 Податкового кодексу України, не проводять.
 

Анонси подій

Актуальна тема