Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуУ листопаді мешканці Тернопільщини сплатили майже 200 млн грн єдиного внеску

 

За одинадцять місяців цього року платники Тернопільщини перерахували до бюджету понад 2,1 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що майже на 1 млн грн більше очікуваного та на 99,4 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як повідомив начальник Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Олександр Вітрук, за листопад 2013 року надійшло 199 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Слід нагадати, що процедуру адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування Міністерство доходів і зборів України розпочало з 1 жовтня 2013 року. Саме з цього періоду суми нарахованого єдиного внеску підлягають сплаті на рахунки органів Міндоходів, відкриті в Головних управліннях Державної казначейської служби України.

Відповідно до стратегічного плану розвитку Міністерства доходів і зборів на наступні п’ять років, однією з цілей Міністерства є підвищення рівня культури сплати податків, зборів, митних платежів та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з метою підтримки партнерських відносин з громадянами та бізнесом.
 

Анонси подій

Актуальна тема