Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Більше двохсот мешканців Тернопілля тепер офіційно працевлаштовані


Більше двохсот мешканців Тернопілля тепер офіційно працевлаштовані

 

З початку року працівники Головного управління Міндоходів області виявили 311 не облікованих найманих працівників, яким  було  виплачено зарплат «у конвертах» на  суму 337,6 тис. гривень.

За словами заступника начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Тетяни Кочин, у результаті проведених заходів по області з 213 громадянами роботодавці оформили трудові договори. До державної реєстрації залучено 64 громадян.

За встановлені порушення трудового законодавства до органів прокуратури передано 35 справ та 21 справу – до інспекції праці. До бюджету сплачено 14,8 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

Пам’ятайте, що мінімальна заробітна плата, а це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт) є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників.

Нагадаємо, що мінімальна заробітна плата з 1 грудня цього року становить 1218 грн.
 

Анонси подій

Актуальна тема