Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Аванси з ЄСВ «спрощенці» можуть заплатити не пізніше 19 грудня


Аванси з ЄСВ «спрощенці» можуть заплатити не пізніше 19 грудня

 

Фізичні особи-підприємці, в тому числі ті, що обрали спрощену систему оподаткування, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний соціальний внесок. Проте такі суб’єкти господарювання можуть сплачувати ЄСВ у вигляді авансового платежу у розмірі, який самостійно визначили, до 20 числа кожного місяця поточного кварталу. Тому зробити це вони можуть не пізніше 19 грудня 2013 року.

Разом з цим, суми єдиного соціального внеску, сплачені у вигляді авансових платежів, враховуються платником при остаточному розрахунку, який здійснюється ним за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний соціальний внесок.

Суму ЄСВ «спрощенці» обчислюють для себе самостійно, але ця сума не може бути меншою мінімального страхового внеску на місяць. Мінімальний страховий внесок для фізичної особи – «спрощенця» визначається як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску, тобто на 34,7%. Розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2013 року становив 1147 грн, з 1 грудня 2013 року – 1218 грн.  Відповідно розмір мінімального страхового внеску у грудні становить 422,65 грн.

За одинадцять місяців цього року платники Тернопільщини перерахували до бюджету понад 2,1 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що майже на 1 млн грн більше очікуваного та на 99,4 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як повідомила заступник начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Тетяна Кочин, за листопад 2013 року надійшло 199 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
 

Анонси подій

Актуальна тема