Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуІнвестувати в розвиток Лановеччини

 

Стратегічний план розвитку Міністерства доходів і зборів України на 2013-2018 роки передбачає створення умов для розвитку підприємництва. Як реалізувати задеклароване на місцевому рівні та інші важливі питання взаємодії бізнесу та влади обговорили нещодавно заступник начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Тетяна Кочин, начальник Збаразької ОДПІ Ігор Голяс та заступник начальника – начальник Лановецького відділення Збаразької ОДПІ Володимир Горощук із керівниками районної влади в рамках нещодавно проведеного Дня Лановецького району.

«Наповнення місцевих бюджетів, пошук резервів у розширенні бази оподаткування, протидія тіньовій зайнятості населення –  над цими та іншими питаннями ми щодня працюємо спільно з відділенням ОДПІ, – зазначив у розмові голова Лановецької районної державної адміністрації Віктор Морозюк. – Як результат, розпис рад місцевих бюджетів щодо надходжень до загального фонду район виконав майже на 104%. Суттєвий приріст надходжень забезпечено з податку на доходи фізичних осіб та плати за землю».

«Нам необхідно й надалі проводити спільні заходи щодо забезпечення у повному обсязі надходжень з податку на доходи фізичних осіб, особливо при розрахунках сільськогосподарських підприємств із громадянами за оренду земельних ділянок (паїв), легалізації найманих працівників, недопущення заборгованостей із виплати заробітної плати або виплати зарплати у мінімальному чи нижче мінімального розмірах. Адже кошти від цього податку повертаються місцевим громадам і йдуть на розвиток міст і сіл Тернопільщини, в тому числі Лановецького району», – наголосила заступник начальника ГУ Міндоходів у Тернопільській області Тетяна Кочин.

Учасники зустрічі також обговорили питання адміністрування єдиного соціального внеску органами доходів і зборів. Зокрема, голова Лановецької районної ради Олександр Блажейчук зауважив, що процес передачі функції адміністрування ЄСВ відбувся на високому рівні, адже платники не відчули жодних незручностей при зміні адміністратора. Причому мешканці Лановеччини відповідально виконали свої зобов’язання перед державою і сплатили з початку року 36,4 млн грн єдиного соціального внеску, бо усвідомлюють, що це основа фінансування та виплати пенсій і грошової допомоги.

 

 

Інформаційно-комунікаційний відділ

Головного управління Міндоходів у Тернопільській області
 

Анонси подій

Актуальна тема