Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗатверджено нові форми податкової звітності з ПДВ та порядок їх заповнення і подання

 

Міністерство доходів і зборів України затвердило нові правила звітування з податку на додану вартість, а саме:

- податкову декларацію з ПДВ та 9 додатків до неї;

- уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з ПДВ у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок;

- розрахунок податкових зобов’язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник ПДВ, які постачаються нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими платниками податків, на митній території України;

- Порядок заповнення і подання податкової звітності з ПДВ та 2 додатки до нього (Заява про вибір квартального звітного (податкового) періоду та Повідомленняпро делегування філіям (структурним підрозділам) права виписки податкових накладних та ведення частини реєстру отриманих та виданих податкових накладних).

У новому Порядку відсутній додаток 3 "Акт про результати камеральної перевірки даних, задекларованих у податковій звітності з ПДВ".

В декларацію з ПДВ додано рядок "5.1" розділу "Податкові зобов’язання", в якому будуть окремо зазначатися суми операцій з вивезення товарів за межі митної території України, із числа операцій, звільнених від оподаткування ПДВ (ст. 197, підрозділ 2 розділу XX ПКУ). Окрім цього, додано рядок "16.1.4" розділу "Податковий кредит" та інші правки з коригування податкового кредиту. Відповідні рядки з’являться і в уточнюючому розрахунку.

Детальніше зі змінами можна ознайомитися у Наказі Міністерства доходів і зборів України від 13.11.2013 р. №678 "Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість".
 

Анонси подій

Актуальна тема