Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗробити все, щоб бізнесу було комфортно

 

Обговорити питання, які хвилюють платників, почути пропозиції щодо удосконалення податкового і митного законодавства, а також з питань єдиного соціального внеску, – такою була мета зустрічі керівництва ГУ Міндоходів області з бізнесом і громадськістю Лановеччини, яка нещодавно відбулася в рамках проведення Дня району.

«Завдяки таким зустрічам, як сьогоднішня, минулого року Податковий кодекс було суттєво доповнено з урахуванням побажань підприємців. Однак, ми добре розуміємо, що незважаючи на усі наші позитивні напрацювання є чимало невирішених проблем. А для успішного їх вирішення, на наше переконання, є один шлях  – чесно і відверто оцінювати поточну ситуацію, вивчати думку платників та громадськості, розуміти нагальні потреби, як це передбачено Стратегічним планом розвитку Міндоходів на 2013-2018 роки», – звернулася до присутніх заступник начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Тетяна Кочин.

Учасники зустрічі обговорили питання щодо розвитку податкового та митного сервісу, встановлення партнерських стосунків з громадянами та бізнесом, руйнування схем ухилення від оподаткування.

Продовжуючи тему налагодження партнерських відносин влади з бізнесом, голова Лановецької районної державної адміністрації Віктор Морозюк зазначив: «З часу створення Міністерства доходів і зборів України його територіальні органи своїми послідовними діями крок за кроком підтверджували те, що новостворене відомство насправді може бути прогнозованим партнером для представників підприємництва».

«Бізнес Лановеччини завжди готовий до конструктивного діалогу, адже на сучасному етапі при чималій кількості змін до законодавства підприємцям важко зорієнтуватися у тонкощах обліку та звітності. Саме тому вони звертаються за роз’ясненнями актуальних питань до фахівців органів Міндоходів і отримують кваліфіковані відповіді», – підкреслив голова Лановецької районної ради Олександр Блажейчук.

У зустрічі також взяв участь член Громадської ради ГУ Міндоходів у Тернопільській області, директор виконавчої дирекції Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Тернопільській області Ігор Дутка, який розповів про діяльність АППУ, яка ґрунтується на засадах чесного партнерства бізнесу і влади. Також Ігор Степанович нагадав присутнім, що при Головному управлінні Міндоходів у Тернопільській області діє громадська рада. «Тож, якщо у вас виникають непорозуміння чи труднощі при здійсненні підприємницької діяльності чи у спілкуванні з контролюючими органами, звертайтеся і на засіданнях громадської ради питання будуть винесені на обговорення для пошуку шляхів їх вирішення», – зауважив І.Дутка.
 

Анонси подій

Актуальна тема