Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну«Спрощенці» повинні заплатити ЄСВ не пізніше 20 січня

 

Фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування без використання найманої праці, сплачують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний соціальний внесок.

У разі якщо останній день строків сплати єдиного внеску припадає на вихідний або святковий день, граничним терміном сплати цього внеску вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем. Оскільки 19 січня цього року – вихідний день, то сплатити цей збір треба не пізніше 20 січня 2014 року.

Нагадаємо, що суму єдиного внеску «спрощенці» обчислюють для себе самостійно, але ця сума не може бути меншою мінімального страхового внеску на місяць.

Мінімальний страховий внесок для фізичної особи – «спрощенця» визначається як добуток мінімального розміру заробітної плати і розміру внеску, тобто 34,7%. Оскільки розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2014 року налічує 1218 грн., то відповідно мінімальний страховий внесок для фізичної особи-платника єдиного податку становить 422,65 грн.
 

Анонси подій

Актуальна тема