Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуДо ЦОПів Тернопільщини найчастіше звертаються, щоб отримати картку платника податків

Протягом 2013 року в центрах обслуговування платників, що діють на Тернопільщині, фахівці органів Міндоходів надали 85 253 консультації, прийняли та зареєстрували 433 976 податкових декларацій і звітів, 166 196 листів та заяв, надали 78 454 адміністративних послуги.

За словами начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Олександра Вітрука, найчастіше громадяни звертаються до ЦОПів, щоб отримати послугу з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Така послуга торік була надана 41 429 фізичним особам, це 52,8 відсотків від загальної кількості наданих адміністративних послуг. Також часто надавалася послуга з видачі свідоцтва платника єдиного податку – 8 606 (11  відсотків) та реєстрації книг обліку розрахункових операцій –  4 618 (5,9 відсотків).

Відповідно до стратегічного плану розвитку Міністерства доходів і зборів, одним із напрямків діяльності Міністерства є підвищення ефективності адміністрування податків, зборів, митних платежів та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування шляхом надання високоякісних послуг громадянам та бізнесу та підвищення рівня надання цих послуг.
 

Анонси подій

Актуальна тема