Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЯк заповнити платіжне доручення при перерахування коштів до бюджету?

 

У новому Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування ПДВ, повернення помилково або надміру зарахованих коштів наведено приклади заповнення поля «Призначення платежу» у платіжних документах на сплату не тільки податків і зборів, а й митних платежів і єдиного соціального внеску.

Відтепер у разі самостійної сплати платником податку нарахованих бюджетних платежів або за актами перевірок поля №№ 5, 6 та 7 поля «Призначення платежу» не заповнюють. Якщо перерахування платежів проходить за висновками органу Міндоходів (перекидка з одного платежу на інший, повернення надміру сплачених платежів, перерахування з бюджету відшкодування ПДВ тощо), то в полі № 5 ставлять дату висновку органу Міндоходів, у полі №6 – номер висновку.

Коментований Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування ПДВ, повернення помилково або надміру зарахованих коштів, який затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 22.10.2013 р. №609, прийшов на зміну аналогічному нормативу, затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 07.07.2012 р. №817. 
 

Анонси подій

Актуальна тема