Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуКоли договір оренди вважається поновленим

 

Якщо договір оренди земель державної та комунальної власності підлягає поновленню і орендар продовжує користуватися земельною ділянкою після закінчення строку договору оренди, а також за відсутності протягом одного місяця після закінчення строку договору листа-повідомлення орендодавця про заперечення у його поновленні, такий договір вважається поновленим на той самий строк і на тих самих умовах, які були передбачені договором.

До поновлення договору оренди такий платник буде сплачувати орендну плату відповідно до умов попереднього договору, але не нижче розміру, встановленого пп. 288.5.1 п. 288.5 ст.288 Податкового кодексу (для земель сільськогосподарського призначення - розміру земельного податку, для інших категорій земель - трикратного розміру земельного податку, що встановлюється розділом ХШ Кодексу).

Як повідомила перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Марія Мельник, у 2013 році платники Тернопільщини перерахували до бюджету 97,7 млн грн плати за землю, що на 11,2 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Справляння плати за землю здійснюється відповідно до положень розділу ХІІІ Кодексу.
 

Анонси подій

Актуальна тема