Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуДля камеральної перевірки - 5 днів

 

У 2014 році отримати бюджетне відшкодування ПДВ стало простіше. Так, для платників із позитивною податковою історією термін камеральної перевірки, що є обов’язковим елементом процедури відшкодування ПДВ, скорочено з 20 до 5 днів.

Право на отримання „позитивного” статусу мають платники ПДВ, які протягом попередніх 36 місяців одночасно забезпечували своєчасне подання звітності та не мали випадків анулювання реєстрації платника ПДВ. Крім цього, претенденти на цей статус мають відповідати критеріям, необхідним для автоматичного відшкодування ПДВ.

За словами начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Олександра Вітрука, протягом 2013 року бюджетне відшкодування податку на додану вартість на суму 109,8 млн грн задекларували 43 суб'єкти господарської діяльності Тернопільщини.

В автоматичному режимі ПДВ відшкодовано п’ятьом  платникам на суму 41,6 млн грн, оскільки решта підприємств Тернопільщини не дотримуються необхідних для автоматичного відшкодування критеріїв, в основному – відповідного рівня середньомісячної заробітної плати, яка повинна в 2,5 рази перевищувати розмір встановленої законодавством мінімальної зарплати.
 

Анонси подій

Актуальна тема