Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЕлектронна звітність – вибір, доступний кожному

 

Посилені сертифікати електронних ключів можна оформити цілком безкоштовно. Вони дають можливість подавати не лише до територіальних органів Міндоходів звітність у електронному вигляді зі свого робочого місця, офісу чи дому, а й до інших контролюючих органів на території України – до органів державної статистики та Пенсійного фонду. Крім цього, такі ключі використовуються для роботи в Електронному кабінеті платника податків.

Так, в електронному вигляді до органів Міндоходів можна подавати, звітність із загальнодержавних та місцевих податків і зборів.

За словами начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Олександра Вітрука, у грудні 2013 року в електронному вигляді прозвітували 99 відсотків платників ПДВ, 90 відсотків платників збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, 98 відсотків платників збору за користування радіочастотним ресурсом України та 96 відсотків платників, які використовували реєстратори розрахункових операцій (розрахункові книжки)».

Нагадаємо, що введено в експлуатацію електронний сервіс «Електронний кабінет платника податків». Ним можуть скористатися платники податків - юридичні особи, фізичні особи - підприємці і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, що мають підключений до Інтернету комп'ютер та електронні ключі цифрового підпису.
 

Анонси подій

Актуальна тема