Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуНовий порядок оскарження рішень органів Міндоходів

 

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.12.2013 р. №848 затверджено Порядок оформлення і подання скарг платниками податків та їх розгляду органами доходів і зборів. Цим Порядком визначено процедуру оскарження платниками податкових повідомлень-рішень або інших рішень органів доходів і зборів під час адміністративного оскарження. Наказ набрав чинності 05.02.2014 р.

Порядок не застосовується при оскарженні рішень органів доходів і зборів, якщо спеціальним законом встановлено інший порядок оскарження таких рішень, а також при оскарженні постанов, прийнятих у справах про адміністративні правопорушення.

Адміністративному оскарженню не підлягають грошові зобов'язання, самостійно визначені платником податків та рішення органів доходів і зборів, які оскаржені платником податків у судовому порядку.

Скарга подається платником податку особисто або через свого представника чи надсилається поштою (поштовим відправленням з рекомендованим повідомленням про вручення та описом вкладення). Одночасно з поданням скарги органу доходів і зборів вищого рівня слід письмово повідомляти про це орган доходів і зборів, який прийняв оскаржуване рішення.

Платник податків, як і раніше, має право оскаржити податкове повідомлення-рішення протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання рішення, яке оскаржується. Інший строк – 30 календарних днів установлено для оскарження податкових зобов’язань, самостійно визначених контролюючим органом з причин, не пов’язаних із порушенням податкового законодавства.

Як зазначив заступник начальника ГУ Міндоходів у Тернопільській області Олександр Конончук, кількість скарг, які надійшли у 2013 році на рішення Міндоходів, порівняно з 2012 роком, зменшилась на 19 одиниць, а кількість оскаржених рішень зменшилась на 11.
 

Анонси подій

Актуальна тема