Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуКнига обліку доходів і витрат – в електронному форматі

 

Фізичні особи-підприємці, які працюють на загальній системі оподаткування, можуть вести книгу обліку доходів і витрат в електронному вигляді. Таку послугу передбачено в «Електронному кабінеті платника податків».

Варто зазначити, що у разі обрання самозайнятою особою електронної форми ведення Книги, необхідно отримати посилені сертифікати відкритих ключів, укласти договір про визнання електронних документів з контролюючим органом, сформувати заяву на отримання Книги і надіслати її до контролюючого органу за місцем податкового обліку засобами електронного зв’язку. Протягом трьох робочих днів підприємець отримає повідомлення про реєстрацію Книги із зазначенням реєстраційного номера Книги та дати її реєстрації.

Електронний вигляд книги не виключає можливості виправлення помилок або коригування вже внесеної інформації. Це відбувається шляхом доповнення рядка, в якому відображається від'ємне або додатне значення.

Форма Книги обліку доходів і витрат та Порядок її ведення затверджені наказом Міндоходів України від 16.09.2013 року № 481.

Як зазначив заступник начальника ГУ Міндоходів у Тернопільській області Олександр Конончук, на обліку в органах Міндоходів Тернопільщини на сьогодні перебуває 52555 фізичних осіб, з них 31781 – працюють на загальній системі оподаткування.
 

Анонси подій

Актуальна тема