Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну



Чи потрібно складати податкову накладну та відображати у реєстрі виданих та отриманих податкових накладних, коли в день виникнення податкових зобовязань не була складена?

Приватне підприємство, м. Тернопіль

 

Податкова накладна складається продавцем товарів/послуг у день виникнення податкових зобов’язань та підлягає відображенню в реєстрі виданих та отриманих податкових накладних та у випадках, визначених Податковим кодексом України, реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Абзацом 2 пункту 1 розділу ІІІ Порядку ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.11.2013 № 708 визначено, що облік виданих податкових накладних проводиться у день виникнення податкових зобов’язань.

Складання податкової накладної та відображення її в реєстрі виданих податкових накладних в інший день, ніж день виникнення податкових зобов’язань, законодавством не передбачено. При цьому, відсутність податкової накладної не звільняє платника податку на додану вартість від необхідності визначення податкових зобов’язань за проведеною операцією.




 

Анонси подій

Актуальна тема