Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуВтратили повідомлення про взяття на облік платника ЄСВ - отримайте дублікат

 

Платник, у якого втрачене або зіпсоване (зношене) повідомлення про взяття на облік як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування має право на отримання дублікату документа.

Для цього слід подати відповідну заяву до органу доходів і зборів за місцезнаходженням чи місцем проживання платника. Така заява складається у довільній формі.

Разом з цим, взяття на облік юридичних осіб (їх відокремлених підрозділів) та фізичних осіб-підприємців як платників єдиного внеску підтверджується випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

У разі втрати або зіпсуття (зношення) цієї виписки платники  можуть звернутися із заявою до державного реєстратора та повторно отримати документ. Водночас слово «Дублікат» на повідомленні про взяття на облік як платника ЄСВ та виписці з Єдиного державного реєстру, які видаються замість втрачених (зіпсованих, пошкоджених тощо), не зазначається.

Порядок обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 р. № 458.
 

Анонси подій

Актуальна тема