Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуМіжнародна технічна допомога та порядок її оформлення

Міжнародна технічна допомога – це допомога у придбанні знання та навичок у відповідних сферах діяльності,  зазвичай в галузі економіки та управління.

Вона може залучатись у вигляді будь-якого майна, необхідного для  забезпечення виконання завдань проектів (програм), яке ввозиться або набувається  в Україні, робіт і послуг, прав інтелектуальної власності, фінансових ресурсів (грантів) у національній  чи іноземній валюті, інших ресурсів, не заборонених законодавством, у тому числі стипендій.

Для одержання міжнародної технічної допомоги потенційні реципієнти (визначені у програмі, проекті міжнародної технічної допомоги резиденти України, які одержують міжнародну технічну допомогу) подають запити до спеціально уповноваженого органу, який проводить експертизу запитів та за її результатами звертається до донорів з проханням прийняти рішення про фінансування програм, проектів міжнародної технічної допомоги.

Необхідними умовами для визначення потенційних реципієнтів та здійснення заходів з надання міжнародної технічної допомоги є підготовка та надання ними наступних документів:

·        реєстраційної картки проекту (програми) міжнародної технічної допомоги, що видається Мінекономрозвитку;

·        плану закупівлі товарів, робіт і послуг, що придбаваються за кошти МТД у рамках проекту (програми) МТД, засвідченого донором або виконавцем та погодженого бенефіціаром, який подається до Мінекономрозвитку.

Так, у реєстраційній картці проекту (програми) МТД робиться запис, який містить:

  • витяг із міжнародного договору чи закону щодо передбачених пільг із зазначенням відповідної статті;
  • підтвердження наявності плану закупівлі;
  • зазначення адреси офіційного сайту Мінекономрозвитку, за якою розміщено такий план закупівлі та перелік організацій-виконавців, які заявили право на податкові пільги.

Якщо у реєстраційній картці проекту (програми) МТД буде зроблено такий запис, це означатиме, що в рамках проекту (програми) МТД підтверджено право на отримання податкових пільг, передбачених податковим законодавством України.

Даний порядок визначений  у листі Міністерства доходів і зборів України від 21.02.2014 р. № 4461/7/99-99-19-05-01-17. У зв’язку з цим втратив чинність наказ Міністерства економіки України від 05 вересня 2007 року № 291.
 

Анонси подій

Актуальна тема