Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЧітко і злагоджено працювати – у нових умовах

 

Міністр фінансів України Олександр Шлапак сьогодні, 13 березня, під час відеоселекторної наради представив колективу Міндоходів нових керівників відомства. Першим заступником міністра доходів і зборів України – головою ліквідаційної комісії Міндоходів призначено Ігоря Білоуса. Заступником міністра доходів зборів, заступником голови ліквідаційної комісії, який відповідатиме за напрям митної служби, став Віталій Науменко. Заступником міністра доходів і зборів, заступником голови ліквідаційної комісії, якому доручено підготувати необхідні документи для створення служби фінансового розслідування, призначено Володимира Хоменка.

За словами Олександра Шлапака, першочерговими завданнями нового керівництва є забезпечення бюджетних призначень, ліквідація кримінальних схем та конвертаційних площадок, які використовуються для виведення коштів з державної скарбниці.

Міністр фінансів також доручив провести заходи щодо негайного закриття підпільного ринку лікеро-горілчаних напоїв та вилучення алкогольної продукції без марок акцизного податку. Крім того, серед важливих завдань – посилення боротьби з митними правопорушеннями, недопущення використання легальним бізнесом «податкових ям», врегулювання питання щодо надходжень окремих видів податків, зокрема, податку на прибуток та ПДВ тощо.

У свою чергу, перший заступник міністра доходів і зборів – голова ліквідаційної комісії Міндоходів Ігор Білоус акцентував увагу на трьох основних принципах роботи: «Ми повинні змінити підходи у справлянні податків, які мають бути однакові для всіх. Необхідно також враховувати реальний стан бізнесу. Крім того, залучення громадськості до контролю буде невід’ємною частиною процесу реформування».

Новий керівник також зауважив, що податки не можуть забезпечуватися будь-якою ціною, але водночас будуть вживатися заходи боротьби зі схемами ухилення від сплати податків. Необхідно також стабілізувати податкове законодавство, адже це основа вимог представників бізнесу.

Присутніх Ігор Білоус запевнив, що всі позитивні напрацювання у податковій та митній сферах будуть обов’язково збережені.

Серед основних завдань у митній сфері визначено забезпечення безперебійної роботи митниць. Про це повідомив заступник міністра доходів і зборів – заступник голови ліквідаційної комісії Міндоходів Віталій Науменко, який куруватиме цей напрям. «Процес реформування Міндоходів не повинен вплинути на результативність надходжень до бюджету. Водночас ми продовжимо роботу над спрощенням митних процедур та удосконаленням митного законодавства», – підкреслив В. Науменко. 

Першочерговими завданнями у роботі силового блоку відомства стане  боротьба з існуючими злочинними схемами ухилення від сплати податків та недопущення використання таких схем у подальшому. Зі слів заступника міністра доходів і зборів – заступника голови ліквідаційної комісії Міндоходів Володимира Хоменка, головне не кількість порушених кримінальних справ, а своєчасне відшкодування завданих державі збитків та створення умов для ведення чесного бізнесу.

Нагадаємо, що Постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 року №67 Міністерство доходів і зборів України ліквідовано. Його правонаступниками визначено Державну податкову службу України та Державну митну службу України, діяльність яких спрямовуватиметься та координуватиметься Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів. 
 

Анонси подій

Актуальна тема