Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну



Чи потрібно подавати декларацію про доходи, якщо я здаю житло в оренду?

 

Василь Петрович, м. Ланівці

 

Так, потрібно. Якщо Ви здаєте квартиру в оренду, то відповідно до пп.170.1.5 п.170.1 Податкового кодексу України доходи, отримані від оренди власного нерухомого майна оподатковуються на загальних підставах за ставкою 15(17)%.

Якщо Ваш орендар є фізичною особою, то відповідальність за сплату податку покладатиметься саме на Вас. Податок з отриманого доходу необхідно сплачувати поквартально, протягом 40 календарних днів по закінченню звітного кварталу. А за результатами року Вам необхідно обов’язково подати декларацію про майновий стан і доходи та задекларувати отримані доходи і суму сплаченого податку протягом звітного року. Відповідна декларація подається до 1 травня року, що настає за звітним до органів Міндоходів за місцем реєстрації.




 

Анонси подій

Актуальна тема