Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуВідмовитись від «спрощенки» можна подавши заяву

 

Для відмови від спрощеної системи оподаткування суб’єкти господарської діяльності не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подають до органів Міндоходів відповідні заяви. Саме тому представники бізнесу, які планують з другого кварталу поточного року перейти зі спрощеної системи оподаткування на загальну, повинні не пізніше 21 березня 2014 року подати цю заяву до територіального органу Міндоходів. 

Якщо у таких суб’єктів господарювання відсутні непогашені податкові зобов’язання чи податковий борг з єдиного податку та/або інших податків і зборів, вони можуть відмовитись від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів з першого числа місяця, наступного за податковим за податковим (звітним) кварталом, у якому надано відповідну заяву.

Тобто суб’єкти господарювання, які нададуть у першому кварталі заяву про відмову від спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів, можуть відмовитись від спрощеної системи оподаткування з 1 квітня 2014 року.

Нагадаємо, що фізична особа-підприємець може змінити систему оподаткування лише один раз протягом календарного року.

Відмова від спрощеної системи оподаткування здійснюється в порядку, визначеному підпунктами 298.2.1 – 298.2.3 статті 298 Податкового кодексу.
 

Анонси подій

Актуальна тема