Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну



Чи маю я подавати декларацію, якщо у 2013 році працював на двох роботах (за основною роботою та за сумісництвом)?

Олег К. , м. Тернопіль

Якщо Ви отримували в минулому році дохід від двох податкових агентів і загальна річна сума доходу перевищила 137640 грн (1147 грн х 120), тобто сто двадцять розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, то Вам необхідно подати до 1 травня 2014 року декларацію про майновий стан і доходи за місцем проживання та сплатити донараховану суму податкового зобов’язання. Перерахунок податку із задекларованої річної загальної суми оподатковуваних доходів здійснюється в окремому додатку 7 до податкової декларації, а позитивна різниця податку підлягає сплаті до відповідного бюджету.

Варто зазначити, що відповідно до п.176.1 ст.176 Податкового кодексу платники податку зобов’язані подавати податкову декларацію за результатами звітного року у строки, передбачені для платників податку на доходи фізичних осіб, якщо протягом звітного року вони отримували доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами двома або більше податковими агентами і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищує сто двадцять розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року. Розмір мінімальної заробітної плати на 1 січня 2013 року становив 1147 грн.




 

Анонси подій

Актуальна тема