Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуДекларацію про майновий стан і доходи можна подати «електронкою»  

 

Платники податку на доходи фізичних осіб мають змогу подати  податкову декларацію  про майновий стан і доходи до органів Міндоходів в електронній формі через офіційний веб-портал Міністерства доходів і зборів України.

Для цього платнику в першу чергу слід отримати електронний цифровий підпис, який безкоштовно видається Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів.

Далі треба звантажити із сайту АЦСК інсталяційний пакет програмного забезпечення «Програмний комплекс користувача ЦСК», встановити програмне забезпечення на персональному комп’ютері та виконати необхідні налаштування, у чому допоможе Інструкція користувача.

Потім потрібно авторизуватися за допомогою особистого електронного ключа  та розпочати роботу.

Варто нагадати, що на офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України функціонує сервіс «Декларування он-лайн», який дає змогу заповнити річну податкову декларацію та зберегти результат у файлі як для друкування, так і надсилання до органів Міндоходів через Інтернет. Скористатися сервісом можна за електронною адресою: http://minrd.gov.ua/incomedecl.

Платникам податку на доходи фізичних осіб, які згідно з розділом ІV Податкового кодексу України зобов’язані подавати декларацію, повинні зробити це до 1 травня 2014 року. Суму податкового зобов’язання, зазначену у такій декларації, фізична особа повинна самостійно сплатити до 1 серпня 2014 року.
 

Анонси подій

Актуальна тема