Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуКоли розрахунок коригування не змінює суму податкових зобов’язань чи податкового кредиту

 

Якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов’язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню.

Згідно з Порядком заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 14.01.2014 № 10, у разі здійснення коригування сум податкових зобов’язань постачальник товарів/послуг складає розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної.

Збільшення або зменшення обсягів постачання та відповідно податкових зобов’язань відображається у рядку 8.1 податкової декларації з податку на додану вартість. Коригування обсягів придбання податкового кредиту, який було включено у рядок 10.1 декларації, відображається у рядку 16.1. При заповненні цих рядків обов’язковим є подання додатку (Д1) до декларації, який заповнюється в розрізі контрагентів та розрахунків коригування до податкових накладних.

Таким чином, якщо на підставі складеного розрахунку коригування до податкової накладної обсяги постачання товарів/послуг та відповідно сума податкових зобов’язань чи податкового кредиту платника податку не змінилися, а змінилися лише обов’язкові реквізити, то підстав для заповнення рядка 8.1 чи 16.1 декларації та Розрахунку коригування сум ПДВ до податкової декларації з податку на додану вартість (Д1) (додаток 1) немає.
 

Анонси подій

Актуальна тема