Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуТурботою зігріваючи

 

Традиційно напередодні світлого свята Христового Воскресіння працівники Тернопільської митниці приєдналися до благодійних акцій, присвячених Великодню. Зокрема, відвідали й привітали своїх підшефних –  Чортківське районне товариство інвалідів «Надія».

Вже декілька років поспіль радо зустрічають тернопільських митників у цьому закладі. Цьогоріч з нагоди свята підопічним вручили одяг, взуття, засоби гігієни та великодні кошики з необхідними продуктами.

Основна мета таких заходів – подарувати промінь сонця людям, які потребують додаткової любові, турботи та підтримки.

«Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. Як переконує Святе Письмо, будь-яка добра справа, зроблена однією людиною на користь іншої, є гідною в очах Господніх і з часом обов’язково воздасться їй сторицею», - наголосив виконуючий обов’язки начальника Тернопільської митниці Володимир Титор.

На завершення даної зустрічі голова товариства Михайло Дроздовський щиро подякував митникам за багаторічну співпрацю, розуміння, благодійну допомогу та подаровану радість.
 

Анонси подій

Актуальна тема