Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про РРО та не тільки говорили на семінарі-тренінгу для бухгалтерів


Про РРО та не тільки говорили на семінарі-тренінгу для бухгалтерів

 

Питання подання суб'єктами господарювання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій до органів Міндоходів по дротових або бездротових каналах зв'язку за технологією Національного банку України стали основною темою семінару-тренінгу, проведеного фахівцями ГУ Міндоходів у Тернопільській області. Захід відбувся для учасників клубу бухгалтерів Асоціації підприємців „Ліга Підприємців Тернопільщини”, серед яких були як практикуючі бухгалтери, так і бухгалтери-початківці.

Під час тренінгу учасникам роз’яснили порядкок реєстрації та застосування реєстраторів розрахункових операцій, говорили також про граничну суму розрахунків, її обмеження. Не залишили осторонь питання про строки здавання готівкової виручки до банків, розрахунку ліміту каси, здійснення безготівкових розрахунків з використанням POS - терміналу. Лектор розповів учасникам семінару-тренінгу про застосування штрафних (фінансових) санкцій за неподання електронної звітності з РРО.

Під час зустрічі відбувся конструктивний діалог з бухгалтерами, в підсумку якого вони отримали відповіді на поставлені запитання.
 

Анонси подій

Актуальна тема