Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуУ березні імпорт Тернопільщини склав майже 30 млн доларів США

При переміщенні товарів через митний кордон України декларант має право обрати митний режим, в який він бажає помістити товари. Митним кодексом України запроваджено 14 митних режимів. Зокрема, митний режим «Імпорт» - це митний режим, відповідно до якого іноземні товари після сплати всіх митних платежів, встановлених законами України на імпорт цих товарів, та виконання усіх необхідних митних формальностей випускаються для вільного обігу на митній території України.

Для прикладу у березні 2014 року імпорт Тернопільщини склав 29,7 млн дол США, що на 0,4 % більше ніж у попередньому році. Найбільше товарів (за вартістю) в область надійшло з країн Європейського співтовариства – Польщі (51 % від усього імпорту) та Німеччини (11,9 %).

Для поміщення товарів у митний режим імпорту особа, відповідальна за дотримання вимог такого митного режиму, повинна:

1) подати органу доходів і зборів, що здійснює випуск товарів, документи на такі товари;

2) сплатити митні платежі, якими відповідно до законів України обкладаються товари під час ввезення на митну територію України в режимі імпорту;

3)виконати встановлені відповідно до закону вимоги щодо заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

У випадку пошкодження чи втрати іноземних товарів внаслідок аварії чи дії обставин непереборної сили або внаслідок протиправних дій третіх осіб, що підтверджується документально, за рішенням декларанта такі товари можуть бути заявлені органу доходів і зборів у митний режим імпорту в пошкодженому стані чи у фактичній кількості з додержанням щодо таких товарів  заходів тарифного та нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

У разі втрати товарів після ввезення їх на митну територію України внаслідок протиправних дій третіх осіб митні платежі, встановлені на імпорт таких товарів, підлягають сплаті в повному обсязі у порядку, встановленому Митним кодексом України.

За рішенням декларанта або уповноваженої ним особи допускається поміщення пошкоджених товарів в інші митні режими.

Товари, поміщені у митний режим імпорту, набувають статусу українських товарів.

Умови поміщення товарів у митний режим імпорту визначено ст. 75 Митного кодексу України.
 

Анонси подій

Актуальна тема