Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуЗавдяки оперативним підрозділам Головного управління Міндоходів області державі відшкодовано збитків на 4,2 млн гривень

 

Протягом чотирьох місяців цього року слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Тернопільській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 35 матеріалів про кримінальні правопорушення у сфері податкового законодавства, в тому числі за матеріалами оперативних підрозділів – 22.

Завершено досудове розслідування у 24 кримінальних провадженнях, з яких 8 направлено до суду.

Про це на оперативній нараді за участю особового складу оперативних та слідчих підрозділів повідомив заступник начальника – начальник слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Ігор Сторожук.

Зокрема, до суду для звільнення від кримінальної відповідальності направлено 3 кримінальних провадження стосовно службових осіб суб’єктів господарювання, які в ході досудового розслідування повністю сплатили приховані податки в сумі 3,6 млн гривень.

Всього під час досудового розслідування у кримінальних провадженнях відшкодовано збитків на суму 4,2 млн грн та накладено арешт на майно в сумі 1,1 млн гривень.

З незаконного обігу вилучено товари підакцизної групи на суму 114 тис. грн, припинено діяльність одного підпільного цеху з виготовлення лікеро-горілчаних виробів.
 

Анонси подій

Актуальна тема