Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

З перших вуст - про новації в оподаткуванні на семінарі у Підволочиську


З перших вуст - про новації в оподаткуванні на семінарі у Підволочиську

 

Про податкові нововведення, які вступають в дію з травня цього року та інші питання йшлося на семінарі, що відбувся 15 травня у актовій залі Підволочиського відділення Збаразької ОДПІ.

У заході взяли участь майже 70 бухгалтерів, керівників та приватних підприємців. Адже слухачі мали можливість почути роз’яснення від фахівців та від в.о. заступника начальника ГУ Міндоходів у Тернопільській області Сергія Господарика особисто.

„Завдяки проведенню таких заходів формуються взаємовигідні стосунки: підвищення іміджу органів Міндоходів та забезпечення бажаючих кваліфікованими відповідями. Для нас це чудова можливість почути ті питання, що турбують громадськість”, - зазначив Сергій Господарик.

У ході семінару розглянуто питання подання електронної звітності, новації в сплаті податку на прибуток, правила застосування звичайних цін, податкові різниці та трансфертне ціноутворення, справляння на додану вартість, податок на доходи фізичних осіб, податок на нерухомість, єдиний внесок, місцеві податки та збори. Їх висвітлювали лектори – фахівці ГУ Міндоходів Тернопільської області, зокрема, начальник відділу податку на прибуток управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій Алла Іванчишина, заступник начальника управління – начальник відділу контролю за декларуванням податку на додану вартість управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій Андрій Мамрош, завідувач сектору місцевих, ресурсних, рентних, неподаткових та митних платежів управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій Ольга Кондратюк, головний державний інспектор відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та майнових податків та єдиного соціального внеску управління доходів і зборів з фізичних осіб Віктор Орнатовський. Про порядок розгляду звернень громадян до органів Міндоходів розповів завідувач сектору обслуговування платників податків Руслан Крисоватий.

На завершення заходу присутні отримали вичерпні відповіді на свої запитання.
 

Анонси подій

Актуальна тема