Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуНа семінарі – тренінгу навчалися разом практикуючі бухгалтери та міндоходівці області

 

Нещодавно для учасників клубу бухгалтерів Асоціації підприємців „Ліга Підприємців Тернопільщини”, серед яких були директор Асоціації Надія Лопатинська, практикуючі бухгалтери та приватні підприємці, відбувся семінар-тренінг за участю фахівців Міндоходів області.

Актуальні питання оподаткування податком на доходи фізичних осіб, податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, стали основною темою заходу.

„З 1 січня 2014 року приватним підприємцям, які бажають бути зареєстрованими як платники єдиного податку, та приватним підприємцям, що вже перебувають на загальній системі оподаткування і бажають перейти на спрощену, отримувати свідоцтво платника єдиного податку не потрібно. Замість свідоцтва вони можуть, за бажанням, безкоштовно отримати витяг з Реєстру платників єдиного податку”, - зазначила Галина Оленин завідувач сектору надання адміністративних та консультаційних послуг Тернопільської ОДПІ ГУ Міндоходів Тернопільської області.

Лектор детально зупинилася на графах заповнення Книги обліку доходів і витрат, що ведуть приватні підприємці загальної системи оподаткування. Спільно з бухгалтерами обчислили загальну площу квартир та будинку для визначення суми податку на нерухоме майно.

Без уваги не залишили питання заповнення податкової накладної, про яке розповіла Людмила Кобель старший державний інспектор інформаційно-комунікаційного відділу ГУ Міндоходів Тернопільської області.

Лектори ознайомили присутніх з інформацією про наявні сервіси Міндоходів: "Реєстрація платників ПДВ", "Дізнайся більше про свого бізнес-партнера", "Анульовані свідоцтва платників ПДВ", "Пульс" та інші, адже такі сервіси уже стали у нагоді десяткам тисяч користувачів сайту Міністерства.

На завершення зустрічі учасники розглянули ряд законопроектів щодо змін податкового законодавства, а саме проект закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу».

Основні положення законопроекту передбачають можливість звільнення від відповідальності платників податків за заниження податку на додану вартість та податку на прибуток за періоди до 2014 року за умови сплати 15% податкових зобов’язань. Така акція буде тривати 60 днів з дня набрання чинності таким законом.
 

Анонси подій

Актуальна тема