Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуМайже 260 тисяч мешканців Тернопілля скористалися послугами центрів обслуговування платників

 

При територіальних органах Міндоходів Тернопільщини створено та функціонує 17 центрів обслуговування платників, у яких надається якісна правова та податкова допомога, адміністративні послуги, відбувається оперативне приймання податкової звітності.

Протягом 4 місяців поточного року Центри обслуговування платників області відвідали майже 260 тисяч осіб, яким надано понад 20 тисяч адміністративних послуг.

Найчастіше громадяни звертаються до центрів обслуговування з метою видачі їм реєстраційного номера облікової картки платника податків. Таку послугу протягом січня-квітня отримали понад 12 тисяч громадян, що становить 60 відсотків від загальної кількості наданих адміністративних послуг. Також значна кількість послуг стосується реєстрації книг обліку розрахункових операцій – майже 1300, реєстрації книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – майже тисяча.

Нагадуємо, що Центри обслуговування платників працюють у понеділок, середу та п‘ятницю з 09.00 год. до 18.00  год., у вівторок та четвер з 09.00 год. до 20.00 год., у суботу – з 09.00 год. до 16.00 год., неділя – вихідний.
 

Анонси подій

Актуальна тема