Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуДотримання умов та порядку декларування товарів

 

Саме ця актуальна тема обговорювалась 23 травня 2014 року під час робочої зустрічі фахівців Тернопільської митниці Міндоходів із директорами підприємств митних брокерів, агентами з митного оформлення та декларантами більше 20 підприємств, які працюють в області.

Дана зустріч проводилась з метою вивчення питань, які виникають в процесі здійснення митного декларування. Особливу увагу звернули на роботу в напрямку класифікації товарів та дотримання порядку заповнення митних декларацій, що використовуються при митному оформленні. Проаналізували помилки, що допускаються декларантами при заповненні даного документа.

Окрім цього, темою зустрічі стали актуальні питання нововведення в митному законодавстві, динаміка показників роботи Тернопільської митниці Міндоходів та спрощення режиму експорту, а саме порядок видачі сертифікатів форми EUR.1, в рамках Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом.

З метою підтримки експорту українських товарів та виконання міжнародних зобов’язань України розроблено Порядок видачі сертифікатів форми “EUR.1” аналогічний тому, який діє в європейських країнах.

«Сьогодні, в період європейської інтеграції, поглиблення співробітництва з європейськими партнерами за різними напрямками залишаються для України пріоритетами її економічного розвитку. Саме тому для підтримки конкурентних переваг вітчизняної економіки необхідним є впровадження технічних регламентів та норм Євросоюзу», – підкреслив в.о. начальника Тернопільської митниці Міндоходів Володимир Марцинюк у своєму зверненні до учасників заходу.

Наприкінці діалогу учасники зустрічі не оминули обговорення й інших проблемних питань, що виникають в процесі спільної роботи. Зокрема, порядок визначення митної вартості, а також відповідальність за недотримання норм митного законодавства.

Зокрема, учасників заходу Володимир Марцинюк закликав до якісної роботи з бізнесом, а керівників підприємств митних брокерів переглянути ціни за надані послуги в сторону їх зменшення. Наголосив на забезпеченні виконання покладених функцій щодо пред’явлення митниці товарів, транспортних засобів комерційного призначення, а також документів, потрібних для їх  митного контролю та митного оформлення, у тому числі, коректного ставлення до суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, та нерозголошення інформації, що становить комерційну таємницю або є конфіденційною.
 

Анонси подій

Актуальна тема