Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

До ЦОПів Тернопільщини найчастіше звертаються, щоб отримати картку платника податків


До ЦОПів Тернопільщини найчастіше звертаються, щоб отримати картку платника податків

Задля забезпечення комфортних умов платникам податків, при територіальних органах Міндоходів Тернопільщини функціонують 17 Центрів обслуговування платників, у яких надається якісна правова та податкова допомога, а також адміністративні, консультативні та інформаційні послуги, оперативне приймання звітності.

Протягом 5 місяців цього року Центри обслуговування платників відвідали понад 311 тисяч осіб. Фахівці органів доходів і зборів надали майже 27 тисяч адміністративних послуг. Прийнято та зареєстровано більше 366 тисяч податкових звітів та понад 66 тисяч листів і заяв.

Найчастіше громадяни звертаються до центрів обслуговування з метою видачі їм реєстраційного номера облікової картки платника податків. Таку послугу протягом січня-травня отримали понад 15,5 тисяч громадян, що становить 60 відсотків від загальної кількості наданих адміністративних послуг. Також значна кількість послуг стосується реєстрації книг обліку розрахункових операцій – майже 1800, реєстрації книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – понад тисяча.

Нагадуємо, що Центри обслуговування платників працюють у понеділок, середу та п‘ятницю з 09.00 год. до 18.00  год., у вівторок та четвер з 09.00 год. до 20.00 год., у суботу – з 09.00 год. до 16.00 год., неділя – вихідний.
 

Анонси подій

Актуальна тема