Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

День району відбувся в Козові


День району відбувся в Козові

 

На даний час перед Міністерством доходів і зборів України стоїть три основні завдання. Це, забезпечення стабільних надходжень до бюджету, боротьба з тіньовою економікою та податковими «ямами», якісне обслуговування платників та налагодження діалогу з представниками бізнесу, як великого, так і середнього та малого.

            З цією метою почергово у кожному районі Тернопільщини щомісяця проводиться «День району». Днями працівники Головного управління Міндоходів в області на чолі із в.о. заступника начальника ГУ Міндоходів в області Сергієм Господариком провели ряд заходів, спрямованих на відвертий діалог із представниками бізнесу, громадськості та місцевих засобів масової інформації Козівського району.

Зокрема, в Козівській ОДПІ відбулось засідання «круглого» столу. Учасники заходу обговорили основні проблемні питання, які турбують бізнес та громадськість. Сергій Господарик розповів учасникам зустрічі про реорганізацію Міндоходів, яка вже розпочалася. Зазначив, що враховуючи прагнення нашої держави до подальшого розвитку у складі Євросоюзу, новостворена служба повинна орієнтуватися на європейський досвід і працювати у напрямі удосконалення податкового та митного законодавства. В ході засідання також обговорювались питання щодо залучення платників до подання електронної звітності, легалізації найманої робочої сили та виведення зарплати з «тіні», реєстрації договорів оренди земельних ділянок та повноти і своєчасності надходжень платежів до бюджетів.

Згодом в актовому залі Козівської Школи мистецтв відбулась зустріч керівників районної влади з представниками бізнесу. Також фахівцями ГУ Міндоходів в області проведено семінар для суб’єктів господарювання з актуальних питань єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, оподаткування податком на прибуток, ПДВ, податком на доходи фізичних осіб. Учасники заходу мали змогу ознайомитися із порядком розгляду звернень громадян до органів Міндоходів, а також отримати кваліфіковані консультації та роз`яснення щодо нещодавніх змін у законодавстві, які відбулися із прийняттям Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні».
 

Анонси подій

Актуальна тема