Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Радіочастотний збір у 2014 році: що змінилось


Радіочастотний збір у 2014 році: що змінилось

 

Згідно зі змінами, внесеними до чинного законодавства, при обчисленні податкових зобов’язань з радіочастотного збору, які виникають з квітня 2014 року, платники радіочастотного збору застосовують ставки, визначені статтею 320 розділу ХV Податкового кодексу України.

Користувачі радіочастотним ресурсом, зокрема, які використовують стільниковий зв’язок (усіх типів), радіозв’язок у багатоканальних розподільчих системах для передавання та ретрансляції телевізійного зображення, радіозв’язок у системі передавання даних із використанням шумоподібних сигналів, у разі наявності сукупності виданих дозвільних документів на користування радіочастотним ресурсом, що належать окремому користувачу, для яких ширина смуги радіочастот не перевищує 30 МГц (15 ? 2) у кожному регіоні окремо, застосовують понижувальний коефіцієнт 0,75.

Детальніше про це – у листі Міністерства доходів і зборів України від 27.05.2014 р. №12217/7/99-99-15-04-0217.

Порядок заповнення податкового розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом України у разі використання вказаних вище типів зв’язку наведено у додатках до вищезгаданого листа.

Варто зазначити, що з початку року до бюджету Тернопілля надійшло більше 70 тис. грн збору за користування радіочастотним ресурсом.
 

Анонси подій

Актуальна тема