Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Позбулися статусу неприбуткової організації – відзвітуйте


Позбулися статусу неприбуткової організації – відзвітуйте

 

Якщо платник податку на прибуток у звітному році виключений із Реєстру неприбуткових організацій, то він має подати відповідний звіт та декларацію до органу Міндоходів.

Нагадаємо, що платник податків зобов’язаний подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов’язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.

Суб’єкт господарювання-платник податку на прибуток, який протягом звітного року виключений із Реєстру неприбуткових організацій та установ, положення про який затверджено наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2013 р. №37, має подати після закінчення звітного (податкового) року до територіального органу Міндоходів, в якому перебуває на обліку податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій, а також податкову декларацію з податку на прибуток підприємства.

Форма та Порядок складання податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 27.01.2014 р. № 85. Форма податкової декларації з податку на прибуток підприємства затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 30.12.2013 р. № 872.

При цьому у звіті відображаються дані податкового обліку за період застосування окремих правил оподаткування прибутку, а в декларації – за період застосування загальних правил оподаткування прибутку.

Слід зазначити, що протягом січня-травня цього року представники бізнесу Тернопільщини сплатили до бюджету понад 200 млн грн податку на прибуток. За словами першого заступника начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Марії Мельник, це на 59,5 млн грн або на 142 відсотки більше від очікуваного.

            Зокрема, у травні від платників області надійшло 26,6 млн грн податку на прибуток. Це на 1,1 млн грн більше від очікуваного та на 5,2 млн грн або у 1,2 раза більше, ніж у травні 2013 року.
 

Анонси подій

Актуальна тема