Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Про новації в оподаткуванні розповіли на семінарі у Козовій


Про новації в оподаткуванні розповіли на семінарі у Козовій

 

Про податкові нововведення, які вступають в дію з липня цього року, та інші питання йшлося на семінарі, що відбувся 12 червня у актовій залі Козівської Школи мистецтв. Учасниками заходу були бухгалтери, керівники підприємств та приватні підприємці. Слухачі мали можливість почути роз’яснення від фахівців та від в.о. заступника начальника ГУ Міндоходів у Тернопільській області Сергія Господарика особисто.

«У проведенні таких заходів ми вбачаємо формування взаємовигідних стосунків: забезпечення бажаючих кваліфікованими відповідями на проблемні питання та, в свою чергу, підвищення іміджу органів Міндоходів. Для нас це чудова можливість почути ті питання, що турбують громадськість, і водночас отримати від вас, шановні платники, конкретні пропозиції щодо удосконалення податкового законодавства» - зазначив Сергій Господарик.

У ході семінару учасники розглянули питання подання електронної звітності, обговорили новації в сплаті податку на прибуток, правила застосування звичайних цін, податкові різниці та трансфертне ціноутворення. Особливий інтерес у слухачів семінару викликали питання податку на доходи фізичних осіб, податку на нерухомість, єдиного внеску, а також місцеві податки та збори. Їх висвітлювали лектори – фахівці ГУ Міндоходів Тернопільської області, зокрема, начальник відділу податку на прибуток управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій Алла Іванчишина, старший державний ревізор-інспектор відділу контролю за декларуванням податку на додану вартість управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій Наталія Туркевич, завідувач сектору місцевих, ресурсних, рентних, неподаткових та митних платежів управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій Ольга Кондратюк, заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та майнових податків та єдиного соціального внеску управління доходів і зборів з фізичних осіб Андрій Руцький.

Про порядок розгляду звернень громадян до органів Міндоходів розповів завідувач сектору обслуговування платників податків Руслан Крисоватий.

Завершився семінар жвавим обговоренням, в результаті якого всі слухачі отримали вичерпні відповіді на свої запитання.
 

Анонси подій

Актуальна тема