Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Платіжний термінал треба встановити, якщо…


Платіжний термінал треба встановити, якщо…

 

У випадку, коли торговельна площа підприємства перевищує 20 м2 незалежно від кількості мешканців населеного пункту, в якому здійснюється торгівля, такому суб’єкту господарювання в обов’язковому порядку слід встановити платіжний термінал.

Водночас звільняються від обов'язкового приймання спеціальних платіжних засобів для здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) заклади громадського харчування закритого типу, які обслуговують певний контингент споживачів, зокрема особовий склад Збройних Сил та інших військових формувань, студентів, учнів та викладачів вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх навчальних закладів, працівників промислових підприємств, підприємства торгівлі з торговельною площею до 20 м2 (крім автозаправних станцій), а також суб'єкти господарювання, які провадять господарську діяльність у населених пунктах з чисельністю населення менше ніж 25 тис. осіб.

Такі норми визначені Постановою Кабінету Міністрів України від 29.09.2010 р. № 878 «Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів».
 

Анонси подій

Актуальна тема