Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

«Єдинники» третьої та п’ятої груп звітують не пізніше 11 серпня


«Єдинники» третьої та п’ятої груп звітують не пізніше 11 серпня

 

Фізичні особи-платники єдиного податку третьої чи п’ятої груп повинні відзвітувати про свої доходи не пізніше 11 серпня цього року, оскільки 10 серпня цього року припадає на вихідний день, а терміни подання звітності у такому випадку переносяться на наступний робочий день. 

Слід нагадати, що відповідно до п.296.3 ст.296 Податкового кодексу платники єдиного податку третьої та п’ятої груп подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду.

Податкові декларації за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному кварталу або календарному півріччю слід подати протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя).

На обліку в органах Міндоходів області перебуває 4201 платник єдиного податку ІІІ групи та 6 платників V групи. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Євген Воробець.
 

Анонси подій

Актуальна тема