Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуНа спрощеній системі працює маже 3 тисячі юридичних осіб Тернопільщини

 

Станом на  початок серпня на спрощеній системі оподаткування перебувало 2979 суб’єктів господарювання – юридичних осіб Тернопільщини.

За словами в.о. начальника ГУ Міндоходів у Тернопільській області Євгена Воробця, з них на четвертій групі платників єдиного податку за ставкою податку у розмірі 3% перебувало 192 платники (6,4% від загальної кількості), у розмірі 5% – 2779 платників (93,2 % від загальної кількості). На шостій групі за ставкою  податку 7%  працює 8 платників.

Порівняно з початком 2014 року кількість платників єдиного податку – юридичних осіб збільшилась на 39 суб’єктів підприємницької діяльності.

Вказані платники за сім місяців цього року сплатили до місцевих бюджетів 14,6 млн грн., що на 1,3 млн грн, ніж за відповідний період минулого року.

 

Наше підприємство є платником єдиного податку (четверта група). В даний час у підприємства є труднощі із розрахунками в грошовій формі. Чи можемо ми проводити бартерні операції?

 

Ні, не можете. У статті 14 Податкового кодексу України зазначено, що бартер (товарообмін) - це господарська операція, що передбачає проведення розрахунків за товари (роботи, послуги) у негрошовій формі, причому в рамках одного договору.

Таким чином, платникам єдиного податку слід врахувати, що п. 291.6 ст. 291 Податкового кодексу України пропонує їм здійснювати розрахунки за товари (роботи, послуги) суто в грошовій формі. Саме бартер Вам недоступний, якщо Ви бажаєте зберегти перебування на спрощеній системі.
 

Анонси подій

Актуальна тема