Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Експорт Тернопільщини зріс на 13%


Експорт Тернопільщини зріс на 13%

 

Загальний товарообіг Тернопільщини протягом липня 2014 року склав 56,1 млн. дол. США. Зокрема, імпорт становив 30,5 млн дол. США, що характеризує зменшення його обсягів майже на 27 % порівняно із звітним періодом минулого року. В той час експорт становив 25,6 млн дол. США, що на 13,1 % більше, ніж у відповідному періоді 2013 року.

Зовнішньоекономічні операції проводились з торговельними партнерами із 44 країн світу. Незмінно перші позиції займають Польща (50,4 % від усього товарообігу) та Німеччина (майже 8%).

Найбільше товарів в область надійшло з країн Європейського співтовариства, зокрема з Польщі та Німеччини.

Експорт товарів перважно здійснювався до країн Європейського співтовариства, найбільше до Польщі та до країн учасниць Співдружності Незалежних Держав, зокрема до Білорусії.

Наше підприємство є платником єдиного податку (четверта група). В даний час у підприємства є труднощі із розрахунками в грошовій формі. Чи можемо ми проводити бартерні операції?

 

Ні, не можете. У статті 14 Податкового кодексу України зазначено, що бартер (товарообмін) - це господарська операція, що передбачає проведення розрахунків за товари (роботи, послуги) у негрошовій формі, причому в рамках одного договору.

Таким чином, платникам єдиного податку слід врахувати, що п. 291.6 ст. 291 Податкового кодексу України пропонує їм здійснювати розрахунки за товари (роботи, послуги) суто в грошовій формі. Саме бартер Вам недоступний, якщо Ви бажаєте зберегти перебування
 

Анонси подій

Актуальна тема