Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Експортно-імпортні операції Тернопільщини


Експортно-імпортні операції Тернопільщини

 

Загальний товарообіг протягом січня - липня 2014 року склав 388,2 млн  дол. США.

Зовнішньоекономічні операції проводились з торговельними партнерами із 54 країн світу. Серед яких перші позиції займають Польща, частка якої у загальному товарообігу становить 55% та Німеччина – 6%.

Імпорт Тернопільщини за підсумками зазначеного періоду склав 203,8 млн дол. США і становив 52% від загального товарообігу. Здебільшого товари надходили з країн Європейського співтовариства, зокрема з Польщі, Німеччини та Італії.

Водночас, експорт товарів протягом семи місяців звітного року становив 184,4 млн дол. США, що на 9 % більше, ніж за відповідний період 2013. Зокрема, експортували товари до країн Європейського співтовариства, найбільше до Польщі, та до країн учасниць Співдружності Незалежних Держав – Росії та Білорусії.

 

Касуємо реєстрацію КОРО

 

Підкажіть, яким чином здійснюється скасування реєстрації книги обліку розрахункових операцій?

 

м. Чортків, Приватне підприємство

Відповідно до розділу 3 Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Міндоходів від 28.08.2013 № 417, скасування книги обліку розрахункових операцій (далі – книга ОРО) на РРО здійснюється одночасно із скасуванням реєстрації РРО або за заявою суб’єкта господарювання (у разі викрадення, втрати, непридатності для користування тощо).

Рішення про скасування реєстрації книги ОРО на РРО може бути прийнято керівником органу доходів і зборів за місцем реєстрації РРО, якщо порушено цілісність засобу контролю, встановленого на книгу ОРО на РРО, та/або виявлено факт опломбування книги ОРО на РРО підробленим засобом контролю або таким, номер якого не збігається з номером, зазначеним у реєстраційній заяві.

У разі прийняття рішення про скасування реєстрації книги ОРО на РРО посадова особа органу доходів і зборів не пізніше наступного робочого дня з дня виникнення підстав вносить відповідні дані до інформаційної системи Міндоходів та здійснює запис на титульній сторінці книги ОРО на РРО (у разі її наявності) щодо скасування реєстрації книги ОРО, який засвідчує підписом та печаткою органу доходів і зборів.

Заяву про скасування книги ОРО за формою № 2 КОРО (далі – заява) суб’єкт господарювання подає до органу доходів і зборів за місцем реєстрації книги ОРО не пізніше двох робочих днів з дня виникнення підстави для скасування.

Форма заяви затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 28.08.2013 № 417.

Посадова особа органу доходів і зборів не пізніше наступного робочого дня з дня отримання заяви проводить скасування реєстрації книги ОРО шляхом внесення даних до інформаційної системи Міндоходів.

У разі викрадення книги ОРО суб’єкт господарювання разом із заявою надає до органу доходів і зборів копію відповідного документа органу внутрішніх справ.

У разі скасування реєстрації книги ОРО на господарську одиницю посадова особа органу доходів і зборів здійснює запис на титульній сторінці книги ОРО (у разі її наявності) щодо скасування реєстрації, який засвідчує підписом та печаткою органу доходів і зборів.
 

Анонси подій

Актуальна тема