Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Припинено діяльність підпільного цеху з виготовлення алкоголю


Припинено діяльність підпільного цеху з виготовлення алкоголю

 

Нещодавно співробітниками оперативного управління та слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів в області припинено незаконну діяльність групи осіб, яка забезпечувала функціонування підпільного цеху по виробництву фальсифікованих алкогольних напоїв. Про це розповів заступник начальника – начальник слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Ігор Сторожук.

У ході проведення обшуків вилучено 200 літрів спирту, 744 пляшки з фальсифікованою горілкою, 80 літрів готової для розливу у пляшки спиртосуміші, більше 400 штук марок акцизного податку з ознаками підробки, обладнання.

Триває досудове розслідування.

Всього ж з початку року співробітниками податкової міліції області з незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на суму близько 1,5 млн грн, припинено діяльність 4 підпільних цехів по їх виготовленню.

До кримінальної та адміністративної відповідальності за незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту та збут незаконно виготовлених підакцизних товарів притягнуто 9 осіб.
 

Анонси подій

Актуальна тема