Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Скористайтеся доступом до публічної інформації


Скористайтеся доступом до публічної інформації

 

За сім місяців 2014 року до територіальних органів ГУ Міндоходів у Тернопільській області надійшло 48 запитів про доступ до публічної інформації.

Із загальної кількості отриманих запитів, до Тернопільської ОДПІ надійшло 15 запитів, ГУ Міндоходів в області – 12 запитів, Кременецької ОДПІ – 8 запитів, Бучацької і Гусятинської ОДПІ – по 4 запити, Козівської і Чортківської ОДПІ – по 2 запити, Збаразької ОДПІ – 1 запит.

У своїх запитах на інформацію запитувачі насамперед цікавляться результатами проведення перевірок, порядком внесення зміни реєстраційних даних фізичної особи, використання права на податкову знижку, інформацією про суми надходжень податків і зборів до бюджету.

За результатами розгляду 37 запитів задоволено та надано на них вичерпні відповіді, по 8 запитах надано відмову у зв‘язку із відсутністю запитуваної інформації, 3 запити надіслано належним розпорядникам інформації.

Нагадуємо, що запити на публічну інформацію, розпорядником якої є Головне управління Міндоходів у Тернопільській області, можна подавати:

·        на поштову адресу:

Головне управління Міндоходів у Тернопільській області

вул.Білецька,1

м. Тернопіль

46003

·        на електронну адресу: public@tr.minrd.gov.ua;

·        факсом: (0352) 43-46-02;

·        за телефоном: (0352) 43-46-33.

Запит може бути поданий особисто до сектору обслуговування платників податків Головного управління Міндоходів у Тернопільській області (каб.1204), у робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку (з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 13.00 год. та з 13.45 до 18.00 год.; у п’ятницю – до 16.45 год.).
 

Анонси подій

Актуальна тема