Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головнуУ Чорткові під час семінару приймали пропозиції для податкової реформи

 

Про скорочення кількості податків і зборів, податкових різниць, реформування аграрного сектору, створення служби фінансових розслідувань та нововведень, які вступили в дію з 3 серпня цього року, йшлося на семінарі, що відбувся 21 серпня у актовій залі Чортківської районної ради.

У заході взяли участь більше 100 бухгалтерів, керівників та приватних підприємців. Слухачі мали можливість почути роз’яснення від фахівців ГУ Міндоходів у Тернопільській області.

„Завдяки проведенню таких заходів формуються взаємовигідні стосунки: підвищення іміджу органів Міндоходів та забезпечення бажаючих кваліфікованими відповідями. Для нас це чудова можливість почути ті питання, що турбують громадськість. Чути голос громадськості – це один з головних принципів роботи нашого відомства. Ми розпочали активний та відкритий діалог з бізнесом. Віднині це дорога з двостороннім рухом, і рух цей ми здійснюємо винятково на підставі законів”, - зазначив в.о. заступника начальника ГУ Міндоходів у Тернопільській області Сергій Господарик.

У ході семінару розглянуто зміни до Податкового кодексу та інших законодавчих актів України, якими вдосконалено окремі положення чинного законодавства в частині податку на прибуток, ПДВ, податку на доходи фізичних осіб, плати за користування надрами, розглянуто питання військового збору. Їх висвітлювали лектори – фахівці ГУ Міндоходів Тернопільської області, зокрема, начальник відділу податку на прибуток управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій Алла Іванчишина, заступник начальника управління – начальник відділу контролю за декларуванням податку на додану вартість управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій Андрій Мамрош, начальник відділу місцевих, ресурсних, рентних, неподаткових та митних платежів управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій Ольга Кондратюк, заступник начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб та майнових податків та єдиного соціального внеску управління доходів і зборів з фізичних осіб Віктор Орнатовський.

Завідувач сектору обслуговування платників податків Андрій Петришин розповів про порядок розгляду звернень громадян до органів Міндоходів.

На завершення заходу присутні отримали вичерпні відповіді на свої запитання та надали ряд пропозицій щодо реформування податкової системи.
 

Анонси подій

Актуальна тема