Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Як вдосконалити адміністрування єдиного внеску?


Як вдосконалити адміністрування єдиного внеску?

 

Про це йшлося під час наради працівників органів Міндоходів і Пенсійного фонду області. У нараді взяли участь перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Марія Мельник, начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ Міндоходів області Володимир Брудко, перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Алла Якубовська та заступник начальника управління Пенсійного фонду області Ліда Миколайчук.

Як повідомила присутнім Марія Мельник, яка головувала на зустрічі, саме завдяки спільній роботі і ефективній взаємодії між органами Міндоходів та Пенсійного фонду можна вирішити проблемні питання, які виникають в процесі адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Учасники наради проаналізували очікувані прогнозні показники з ЄСВ на вересень поточного року, обговорили методи активізації роботи щодо ліквідації заборгованості з ЄСВ та виявлення суб’єктів господарювання, які виплачують зарплату нижче встановленого державою мінімального рівня.

За результатами проведеної наради прийнято рішення про організацію належної взаємодії і обміну інформацією між територіальними органами Міндоходів та Пенсійного фонду в процесі адміністрування єдиного внеску, а також про залучення фахівців ГУ ПФУ у Тернопільській області до виїзних семінарів, які проводяться у районних центрах в рамках щомісячного «Дня району». 
 

Анонси подій

Актуальна тема