Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Завдяки оперативним підрозділам Головного управління Міндоходів області державі відшкодовано збитків на 7,1 млн гривень


Завдяки оперативним підрозділам Головного управління Міндоходів області державі відшкодовано збитків на 7,1 млн гривень

З початку 2014 року слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Тернопільській області закінчено досудове розслідування та направлено в прокуратуру Тернопільської області для подальшого скерування до суду 15 кримінальних проваджень.

У тому числі до суду направлено 7 кримінальних проваджень за фактами умисного ухилення від сплати податків, у яких сума завданих державі збитків становить 8,1 млн грн.

Як повідомив заступник начальника – начальник слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Ігор Сторожук, у ході досудового розслідування у кримінальних провадженнях до бюджету додатково надійшло  7,1 млн грн податкових платежів.

За результатами протидії незаконному обігу підакцизних товарів їх з незаконного обігу вилучено на суму 1,6 млн грн, припинено діяльність 4 підпільних цехів по виготовленню фальсифікату. До кримінальної та адміністративної відповідальності за незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту та збут незаконно виготовлених підакцизних товарів притягнуто 12 осіб.

Ще одним пріоритетним напрямком діяльності оперативних та слідчих підрозділів Міндоходів є протидія фактам порушення податкового та бюджетного законодавства учасниками тендерних процедур. З початку року завершено розслідування у 3 кримінальних провадженнях, відшкодовано 3,4 млн грн завданих збитків.
 

Анонси подій

Актуальна тема