Бережанська районна державна адміністрація
47501, м.Бережани, вул.Шевченка, 15-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Заповнюємо правильно таблицю 5 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого ЄСВ


Заповнюємо правильно таблицю 5 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого ЄСВ

 

Страхувальник за фізичну особу, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного (шестирічного) віку, але при цьому надає листок непрацездатності для оформлення допомоги по вагітності та пологах на наступну дитину, в таблиці 5 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску заповнює, зокрема:

гр. 6 «Громадянин України (1 – так, 0 – ні)»;

гр. 7 «Категорія особи» (5 – особи, яким надано відпустку по вагітності та пологах);

гр. 9 «Номер облікової картки ЗО»;

гр. 10 «Прізвище, ім’я, по-батькові ЗО»;

гр. 11 «Період трудових відносин за договорами цивільно-правового характеру та відпусток» – «дата початку».

Нагадаємо, що таблиця 5 додатка 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 р. № 454, призначена для реєстрації застрахованих осіб у реєстрі застрахованих осіб.

Таблиця 5 додатка 4 до цього Порядку подається страхувальником, зокрема, якщо протягом звітного періоду особі надано відпустку по догляду за дитиною від трирічного віку до досягнення нею шестирічного віку; особі надано відпустку по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку; особі надано відпустку по вагітності і пологах.

За осіб, які відповідно до закону отримують допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, формуються та подаються таблиці 2 та 8 додатка 4 до вищезгаданого Порядку лише районними (міськими) управліннями праці та соціального захисту населення про нарахування сум єдиного внеску.

Відповідно до ст. 18 Закону України від 15.11.1996 р. № 504/96-ВР «Про відпустки» після закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами за бажанням жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Згідно зі ст. 38 Закону України від 18.01.2001 р. № 2240-ІІІ «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням» за період відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, що збігається з відпусткою для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, допомога по вагітності та пологах виплачується незалежно від допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
 

Анонси подій

Актуальна тема